آنتی ویروس اورجینال

لایسنس نود ۳۲

شرکت ESET که بیشتر با نام محصول خود یعنی نود ۳۲ شناخته میشود از بزرگترین شرکتهای تولید کننده نرم افزار های امنیتی در دنیا به حساب می آید. با تهیه لایسنس اورجینال نود ۳۲ میتوانید یکسال کامپیوتر خود را در برابر کلیه تهدیدات ویروسی و اینترنتی بیمه نمایید. کاملترین و قویترین محصول شرکت ESET برای کاربردهای خانگی و همینطور اداری نود ۳۲ اسمارت سکیوریتی میباشد که میتوانید لایسنس اورجینال نود ۳۲ اسمارت سکیوریتی و همینطور لایسنس اورجینال دیگر محصولات نود ۳۲ را از شرکت توسعه وب پویاسازان با قیمت مناسب همراه با یکسال گارانتی و پشتیبانی تهیه فرمایید. شرکت ایست در حال حاضر دارای رتبه Advaned در قدرت ویروسیابی و Advamced+ از نظر سبکی و اشغال نکردن منابع سیستمی میباشد. یکی از دلایل محبوبیت بالای آنتی ویروس نود ۳۲ سبک بودن این آنتی ویروس نسبت به دیگر آنتی ویروس ها میباشد.

 

لایسنس کسپراسکای

شرکت کسپراسکای ( کسپرسکی ) از بزرگترین شرکتهای تولید کننده نرم افزار های امنیتی در دنیا به حساب می آید. با تهیه لایسنس اورجینال کسپراسکای ۲۰۱۵ میتوانید یکسال کامپیوتر خود را در برابر کلیه تهدیدات ویروسی و اینترنتی بیمه نمایید. شما میتوانید لایسنس اورجینال کسپراسکای پیور و همینطور لایسنس اورجینال کسپراسکای اینترنت سکیوریتی را از شرکت توسعه وب پویاسازان با قیمت مناسب همراه با یکسال گارانتی و پشتیبانی تهیه فرمایید. شرکت کسپراسکای از سال ۲۰۰۹ تا کنون موفق به اخذ رتبه Advaned+ که بالاترین رتبه نرم افزارهای امنیتی میباشد شده است.

لایسنس بیت دیفندر

شرکت بیت دیفندر از بزرگترین شرکتهای تولید کننده نرم افزار های امنیتی در دنیا به حساب می آید. با تهیه لایسنس اورجینال بیت دیفندر ۲۰۱۵ میتوانید یکسال کامپیوتر خود را در برابر کلیه تهدیدات ویروسی و اینترنتی بیمه نمایید. کاملترین و قویترین محصول شرکت بیت دیفندر برای کاربردهای خانگی و همینطور اداری بیت دیفندر توتال سکیوریتی میباشد که میتوانید لایسنس اورجینال بیت دیفندر توتال سکیوریتی و همینطور لایسنس اورجینال دیگر محصولات بیت دیفندر را از شرکت توسعه وب پویاسازان با قیمت مناسب همراه با یکسال گارانتی و پشتیبانی تهیه فرمایید. شرکت بیت دیفندر در سال ۲۰۱۲ موفق به کسب رتبه اول جهانی از سوی مرکز آمار AV-Comparatives گردیده است.

لایسنس نورتون

کمتر کسی است که با کامپیوتر آشنایی داشته باشد اما کمپانی بزرگ سیمانتک و آنتی ویروس معروف آن یعنی نورتون را نشناسد. با تهیه لایسنس اورجینال نورتون ۲۰۱۵ میتوانید یکسال کامپیوتر خود را در برابر کلیه تهدیدات ویروسی و اینترنتی بیمه نمایید. کاملترین و قویترین محصول شرکت بسیمانتک برای کاربردهای خانگی و همینطور اداری نورتون ۳۶۰ میباشد که علاوه بر دارا بودن کلیه امکانات اینترنت سکیوریتی امکانات فوق العاده قدرت مند دیگری نیز جهت حفاظت کامل از سیستم شما به همراه دارد.شما میتوانید لایسنس اورجینال  محصولات نورتون را از شرکت توسعه وب پویاسازان با قیمت مناسب همراه با یکسال گارانتی و پشتیبانی تهیه فرمایید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>